Zarząd i członkowie

Członkowie Zarządu OSP PRZYSIETNICA:

  1. Prezes – Roman SZAREK


2. Wiceprezes-naczelnik – Piotr GAŹDZIK


3. Wiceprezes – Bogusław FIEJDASZ


4. Wiceprezes – Marcin SZCZEPEK


5. Z-ca naczelnika –Tomasz BUCZKOWICZ


6. Sekretarz – Krzysztof SZCZEPEK


7. Skarbnik – Marzena PUDLIK

8. Gospodarz – Karol SZCZEPEK


9. Kronikarz – Lidia Gazdowicz


Komisja Rewizyjna OSP PRZYSIETNICA

  1. Przewodniczący – Krzysztof SOBOTA
  2. Sekretarz – Artur WANIA


3. Członek – Amelia KWOLEK

 

Strażacy ratownicy OSP  posiadający uprawnienia do  działań ratowniczo-gaśniczych i ćwiczeń  (ubezpieczeni na listę, posiadający  badania lekarskie oraz przeszkolenie pożarnicze) JOT kat. II

  1. Piotr BARAN
  2. Jarosław BĄK
  3. Tomasz BUCZKOWICZ
  4. Krzysztof CELEJOWSKI
  5. Bogusław FIEJDASZ
  6. Piotr GAŹDZIK
  7. Paweł OBŁÓJ
  8. Dominik RZEPKA
  9. Krzysztof SOBOTA
  10. Daniel SUROWIEC
  11. Roman SZAREK
  12. Andrzej SZCZEPEK
  13. Karol SZCZEPEK
  14. Marcin SZCZEPEK
  15. Paweł SZCZEPEK
  16. Ryszard SZCZEPEK
  17. Józef SZUMA
  18. Piotr SZUMA
  19. Jan ŚCIBOR
  20. Artur WANIA 
  21. Dariusz PIETRYKA
  22. Jakub GOSZTYŁA

LISTA NACZELNIKÓW OSP PRZYSIETNICA OD ROKU 1927:

  1. Franciszek HLIWA (1927 – 1958)
  2. Józef GERLACH (1958 – 1961)
  3. Tadeusz DEREŃ  (1961 – 1966)
  4. Józef BĄK (1966 – 1977)
  5. Józef RZEPKA (1977 – 1979)
  6. Franciszek WOLANIN (1979 – 1993)
  7. Władysław SZCZEPEK (1993 – 2001)
  8. Ryszard SZCZEPEK (21.01.2001 – 28.01.2006)
  9. Władysław SZCZEPEK (28.01.2006 – 06.02.2016)
  10. Piotr GAŹDZIK (06.02.2016)

 

LISTA STRAŻAKÓW OSP PRZYSIETNICA:

 

  1. Roman SZAREK
  2.  Piotr GAŹDZIK
  3. Fiejdasz BOGUSŁAW 
  4.  Marcin SZCZEPEK
  5.  Tomasz BUCZKOWICZ
  6.  Karol SZCZEPEK
  7.  Krzysztof SOBOTA
  8.  Artur WANIA
  9. Piotr BARAN 
  10.  Jarosław BĄK 
  11.  Marek BOGACKI
  12.  Krzysztof CELEJOWSKI
  13.  Arkadiusz DYMIŃSKI
  14.  Damian GIERLACH
  15.  Rafał GERLACH
  16.  Stanisław GIERLACH
  17. Sylwester HERBUT
  18. Mariusz KAZNOWSKI 
  19.  Norbert KORAB
  20. Paweł OBŁÓJ 
  21.  Tadeusz ROGOWSKI
  22.  Dominik RZEPKA
  23.  Piotr SOBOTA
  24.  Marcin SOBOTA
  25.  Kamil SOBOTA
  26.  Daniel SUROWIEC
  27. Wojciech SZAREK 
  28. Andrzej SZCZEPEK 
  29.  Władysław SZCZEPEK s. Franciszka
  30.  Ryszard SZCZEPEK
  31.  Józef SZCZEPEK
  32.  Paweł SZCZEPEK
  33.  Tadeusz SZCZEPEK
  34.  Tomasz SZCZEPEK
  35.  Daniel SZCZEPEK
  36.  Zdzisław SZCZEPEK
  37.  Józef SZUMA
  38.  Piotr SZUMA
  39.  Jan ŚCIBOR
  40.  Damian WRONA
  41. Marcin WANIA 
  42. Robert WANIA 
  43. Tomasz ZUBEL