Nasza jednostka świętowała 90 lat swojej działalności

18 listopada 2017r. nasza jednostka świętowała 90 lat swojej działalności. Nasi druhowie oraz zaproszeni goście rozpoczęli uroczystość Mszą świętą, podczas której homilię wygłosił o. Tomasz Nogaj. Po Mszy św. w uroczystym przemarszu strażacy udali się do sali gimnastycznej Zespołu Szkół Nr 1 w Przysietnicy. W czasie tej części uroczystości przedstawiona została historia naszej jednostki oraz dokonano uhonorowana zasłużonych strażaków medalami i odznaczeniami. Podczas obchodów głos zabrali również zaproszeni goście, którzy składali jubileuszowe życzenia. Na koniec prezes OSP Przysietnica podziękował gościom oraz sponsorom, którzy wspierają naszą jednostkę. Jubileusz 90-lecia zakończył się spotkaniem w sali Domu Strażaka w Przysietnicy.

 

Dodaj komentarz


Fatal error: Call to undefined function download_url() in /var/www/html/wp-content/plugins/wp-statistics/wp-statistics.php on line 405